Sorry, no posts matched your criteria.

این سایت در ستاد ساماندهی ثبت شده و تابع قوانین جمهوری اسلامی میباشد

جالبترین حکم قاضی برای یک متخلف محیط زیستی در سیستان و بلوچستان

۲۷ آذر ۱۳۹۶
بدون نظر

دکتر نیره پورملائی مدیرکل حفاظت محیطزیست سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس حکم قاضی در استان یک متخلف محیط زیستی به انجام برخی وظایف محیط بانی موظف شد.

ساحل فیزیکی: دکتر نیره پورملائی مدیرکل حفاظت محیطزیست سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس حکم قاضی در استان یک متخلف محیط زیستی به انجام برخی وظایف محیط بانی موظف شد.

جالبترین حکم قاضی برای یک متخلف محیط زیستی در سیستان و بلوچستان

به گزارش ساحل فیزیکی دکتر نیره پورملائی مدیرکل حفاظت محیطزیست سیستان و بلوچستان گفت: بر اساس حکم قاضی در استان یک متخلف محیط زیستی به انجام برخی وظایف محیط بانی موظف شد.

وی افزود: یگان حفاظت محیط زیست شهرستان زهک در گشت و کنترل های خود در مناطق و طبیعت استان یک نفر متخلف شکار و صید را حین استقرار در طبیعت و در زمان شروع به شکار در مناطق شناسایی و دستگیر می کند.

مدیرکل حفاظت محیط زیست سیستان و بلوچستان اشاره کرد:  پس از تحویل متخلف به مقام قضایی شهرستان، حکم صادره برای این فرد، پاکسازی محیط در مکانهای تعیین شده به مدت ۲۷۰ ساعت و بصورت روزانه ۳ ساعت و تحت نظارت اداره حفاظت محیط زیست شهرستان می باشد.

دکتر پورملائی اشاره کرد: درک وظایف محیط بانی و وظایف محیط زیستی و همکاری در خصوص عملکردها و وظایف سازمانی می تواند تغییرات مناسبی در افراد و نگرش آنها در برخورد با رویدادهای اجتماعی، فرهنگی، محیط زیستی و … داشته باشد.